Hizmetlerimiz Hakkında

KVK VERBİS Veri Güvenliği ve Yönetim Danışmanlığı'nın sağlamış olduğu Hizmetler hakkında

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA

KVK VERBİS olarak kişisel ve finansal verilerinizin gizliliğini sağlıyoruz. 6698 sayılı Kanun kapsamında kişisel verilerin paylaşımı ve saklanması pek çok idari ve teknik tedbir şartlarına bağlı kılınmıştır.

Şirketimiz avukat ve bilişim uzmanları ile geliştirmiş olduğu sistemlerle, sizlerin kişisel ve finansal verilerinizin güvenilir hale getirilmesini sağlamaktadır. Şirketimizden danışmanlık alan şahıslar için yürütmüş olduğumuz çalışmalarla hem kamu kurumları (SGK, Emniyet Md., Tapu Müdürlükleri gibi) hem de özel kuruluşlar (Bankalar, özel şirketler gibi) tarafından ,işlenen verilerizin güvenle saklanması ve veri gizleme süreçlerinin yürütülmesi için gerekli başvuru ve süreç takibini yapıyoruz.

Sürecin KVK VERBİS danışmanlığı ile yürütülmesi sürecinde, veri koruma, saklama ve güvenlik politikalarına uymayan kurum ve kuruluşlar 36000 TL'den 1.982.000 TL'ye kadar idari para cezası ve yetkililer hakkında 1 seneden 5 seneye kadar hapis cezaları ile karşılaşmaktadırlar.

Sürecin işleyiş aşamaları: (Tüm aşamalarda uzmanlarımız sizleri canlı destek ile yönlendirecektir)

1- Şirketimiz ile danışan şahsın sözleşme yapması
2- Fatura karşılığında ödemenin yapılması
3-Sözleşme ve dekontun taranarak şirketimize e-posta yolu ile gönderilmesi
4-Danışan şahıslar için özel Danışan Sistemi©'nin (SMS teyit sistemi ile güvenlik altındadır ve sizin izniniz dışında kimsenin erişmesi mümkün değildir) açılması ve giriş bilgilerinin aktarılması
5-Danışmanlık Planının oluşturulması
6-Şahsın kişisel ve finansal verilerinin bulunduğu tüm kurum ve kuruluşlara gerekli sözlü ve yazılı ihtaratların yapılması
7-Süreç takibi ve tüm gelişmelerin Danışan Sistemi©'nden takibi için raporlanması