Danışan Sistemi©

KVK VERBİS Veri Güvenliği ve Yönetim Danışmanlığı'nın sağlamış olduğu Hizmetler hakkında

DANIŞAN SİSTEMİ©

KVK VERBİS olarak kişisel ve finansal verilerinizin gizliliğini sadece şirketimiz tarafından sağlanan akredite (ISO 27001 BGYS, ISO 9001 KYS, ISO 27701 Ek Destek) Danışan Sistemi© ile sağlamaktayız.

Danışan Sistemi© ile SMS teyitli giriş yapılmaktadır. Bu sistem Banka mobil ve internet şubeleri ile aynı sistemde çalışmaktadır ve sizin izniniz dışında kimsenin Danışan Sistemi© ve içinde bulunan belge, bilgi ve verilerinize ulaşması mümkün değildir.

Danışmanlık sürecimiz boyunca Danışan Sistemi©'dan ücretsiz olarak faydalanabilecek ve kişisel ve finansal verileriniz hakkında yapmış olduğumuz tüm işlem, izin süreçleri ve takipler hakkında anlık olarak bilgi sahibi olabileceksiniz.

Danışan Sistemi© ile size sunulan diğer avantajlar:(Tüm aşamalarda uzmanlarımız sizleri canlı destek ile yönlendirecektir)

1- 7/24 canlı destek birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz
2- Vermiş olacağınız Avukatlık Vekaleti ile bilgi koruma işlemlerinin yanında hukuki olarak danışabileceğiniz ve konusunda uzman avukatlar tüm dava ve savunma hizmetleriniz için ayrı bir yetkiye gerek olmadan irtibata geçebileceğiniz ve işlem yapabilecek durumda olacaklar
3-Tüm aşamalar kontrolünüzde olacak ve anlık sorularınız cevaplanacak
4-Tüm kurum ve kuruluşlar için izin ve muvafakat süreçleriniz bilginizde olacak
5-Uzmanlarımız ile yapacağınız değerlendirmeler ile diğer KVKK ve hukuki süreçlere göre Danışmanlık İşlem Planını ve alanlarını değitirebilecek, genişletebileceksiniz.
6-Süreç takibi ve tüm gelişmelerin Danışan Sistemi©'nden takibi için rapolarınıza ulaşabileceksiniz